Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Kung Fu Hustle (2004)

Kung Fu Hustle    

R 99 min AksionKomediKrim

7.8
IMDB: 7.8/10 90536 votes

, , ,

Nominated for 1 Golden Globe. Another 23 wins & 34 nominations.

Hong Kong, China

1738

Report error

Në Shanghai të Kinë’s në vitet 1940, një gangster aspirohet të bashkohet me grupin e “Gang Axe” dhe të marrin në kontroll gjdo gjë, ndërsa disa banorë shfaqin kompetencat dhe shkathtësitë për mbrojtjen e territorit të tyre.

No links available
No downloads available

Related movies