Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

The Butterfly Effect – (2004) HD

The Butterfly Effect    

R 113 min Triller

7.7
IMDB: 7.7/10 316177 votes

,

, , ,

1 win & 4 nominations.

USA, Canada

1144

Report error

Një i ri bllokon kujtime të dëmshme të ngjarjeve me rëndësi në jetën e tij. Teksa rritet, gjen një mënyrë për t’i kujtuar ato kujtime të humbura dhe një mënyrë të mbinatyrshme për të ndryshuar jetën e tij.

No links available
No downloads available

Related movies