Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

127 Hours (2010)

127 Hours    

R 94 min AvanturëDramë

7.6
IMDB: 7.6/10 249489 votes

, , ,

Nominated for 6 Oscars. Another 29 wins & 127 nominations.

USA, UK

1626

Report error

Një alpinist mbetet i mbërthyer në një shkëmb teksa ngjitet i vetëm pranë Moabit, Utah dhe përdor metoda ekstreme në mënyrë që të mbijetojnë.

No links available
No downloads available

Related movies