Filma Online

2012 (2009)

2012    

PG-13 158 min AksionAvanturëDramë

5.8
IMDB: 5.8/10 251574 votes

, , ,

4 wins & 20 nominations.

USA

1739

Report error

Një aventurë epike rreth një kataklizme globale, e cila i jep fund botës dhe tregon sforcimet heroike të të mbijetuarve.

No links available
No downloads available

Related movies