Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

21 Jump Street (2012)

21 Jump Street    

R 109 min AksionKomediKrim

7.2
IMDB: 7.2/10 352851 votes

,

, , ,

8 wins & 20 nominations.

USA

1830

Report error

Një çift policësh të sapo diplomuar janë çuar në mision të fshehtë në gjimnaz për të zbuluar trafikun dhe prodhimin e një droge të re sintetike vdekjeprurëse…

No links available
No downloads available

Related movies