Filma Online

A Promise (2013)

A Promise    

R 98 min Dramë

5.7
IMDB: 5.7/10 1,408 votes

, , ,

1 win & 1 nomination.

France, Belgium

1900

Report error

Një dramë romantike që ndodh në Gjermani, pak para Luftës së Parë Botërore mes një gruaje të martuar e cila bie në dashuri me sekretarin e burrit të saj. Të ndarë fillimisht nga detyra dhe pastaj nga lufta, ata zotohen për përkushtim ndaj njëri-tjetrit.

No links available
No downloads available

Related movies