Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Adult Beginners (2014)

Adult Beginners    

R 92 min DramëKomedi

5.5
IMDB: 5.5/10 1648 votes

, , ,

1 nomination.

USA

1358

Report error

Një sipërmarrës i ri, narcist, falimenton natën e promovimit të kompanisë së tij. Me jetën e tij, tashmë një rrëmujë e madhe, ai lë Manhatan për t’u shpërngulur me motrën e tij shtatzënë, kunatin dhe nipin e tij 3 vjeçar, në periferi – vetëm për t’u bërë dadoja e tyre.

No links available
No downloads available

Related movies