Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

American History X (1998)

American History X    

R 119 min DramëKrim

8.6
IMDB: 8.6/10 676479 votes

, , ,

Nominated for 1 Oscar. Another 4 wins & 13 nominations.

USA

1516

Report error

Një ish neonazist mundohet që të ndalojë të vëllain të ndjekë dhe ai të njëjtën njëjtën rrugë me të.

No links available
No downloads available

Related movies