Filma Online

Bad Boys II (2003)

Bad Boys II    

R 147 min AksionKomediKrim

6.5
IMDB: 6.5/10 161893 votes

, , ,

5 wins & 12 nominations.

USA

2647

Report error

Agjentët e narkotikëve Majk Lauri dhe Markus Benet kryesojnë një task forcë për të hetuar shpërndarjen e ekstazisë në Majemi. Kërkimi i tyre i çon te bosi i rrezikshëm kuban i drogës, Xhoni Tapia, i cili ndihet i paprekshëm. Në këtë ndjekje gjërat komplikohen kur në mes futet motra e Markusit dhe e dashura e majkut, Sidi, agjente e DEA-s…

No links available
No downloads available

Related movies