Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Colombiana (2011)

Colombiana    

PG-13 108 min AksionDramëKrim

6.4
IMDB: 6.4/10 69776 votes

, , ,

2 wins & 5 nominations.

France, USA

1715

Report error

Një vajzë e re pasi përjeton vrasjen e prindve të saj në Bogota, rritet dhe bëhet një vrasëse gjakftohtë.

No links available
No downloads available

Related movies