Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Dhoom: 3 (2013)

Dhoom: 3    

N/A 172 min AksionKrimTriller

5.5
IMDB: 5.5/10 30075 votes

, , ,

15 wins & 25 nominations.

India

3168

Report error

Për të marrë hak për vdekjen e babait të tij, një artist cirku i trajnuar në magji dhe akrobaci kthehet në hajdut për të rrëzuar poshtë një bankë të korruptuar në Çikago. Dy policë nga Mumbai janë caktuar për rastin.

No links available
No downloads available

Related movies