Filma Online

Die Hard: With a Vengeance (1995)

Die Hard: With a Vengeance    

R 131 min AksionTriller

7.6
IMDB: 7.6/10 279,869 votes

, , ,

2 wins & 3 nominations.

USA

1614

Report error

Xhon Mek-Klein dhe një pronar dyqani në Harlem vihen në shënjestër nga terroristi gjerman i cili planifikon të vjedhë Rezervat e Shtetit.

No links available
No downloads available

Related movies