Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Dobermann (1997)

Dobermann    

R 103 min AksionKrimTriller

6.6
IMDB: 6.6/10 13277 votes

, , ,

N/A

France

1593

Report error

Doberman është një kriminel i cili mori armën e tij të parë në momentin kur pagëzohej, kur rritet drejton një bandë psikopatësh për të grabitur, por pasi grabisin një bankë gjërat ndërlikohen dhe ata ndiqen nga policia e Parisit…

No links available
No downloads available

Related movies