Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Filma Online

Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015)

Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse    

PG-13 N/A AvanturëFantazi

5.1
IMDB: 5.1/10 1441 votes

, , ,

N/A

USA

1697

Report error

Kur një kalorës e aspiron Garethin të shkon në kërkim të një komete e cila ka rënë dhe thuhet që ka ari aty, ati i ndodhe një gjë e pazakonte ai më shumë tronditet kur gjen dragoin. Pasi dragoi i’a shpëton jetën Garethit, të dy lidhen bashke dhe duhet të luftojnë s’bashku për të mposhtur një magjistar të fuqishëm dhe për të ndaluar mbretërinë e tij.

No links available
No downloads available

Related movies