Filma Online

Eden Lake (2008)

Eden Lake    

R 91 min HorrorTriller

6.9
IMDB: 6.9/10 49618 votes

, , ,

9 wins & 6 nominations.

UK

1517

Report error

Eden Lake, është një nga filmat thriller më provokues dhe të tmerrshëm.
Xheni dhe Stivi janë dy të rritur të cilët vendosin të kalojnë një fundjavë në një zonë të Anglisë e cila quhet: Liqeni i Parajsës. Ardhja e një bandë të rinjësh e thyen këtë magji, duke mërzitur çiftin me zhurma. Situata përkeqësohet në mënyrë drastike kur grupi merr makinën e Stivit dhe detyron çiftin për t’i ndjekur që të përballen me ta. Pasojat e këtij zemërimi do të shndërrohen krejt papritur në një makth pa fund.

No links available
No downloads available

Related movies