Filma Online

Face/Off (1997)

Face/Off    

R 138 min AksionFantaziKrim

7.3
IMDB: 7.3/10 259336 votes

, , ,

Nominated for 1 Oscar. Another 11 wins & 21 nominations.

USA

2106

Report error

Për të nxjerr në pah një komplot grabitje, një agjent i FBI i nënshtrohet një operacioni, i cili përballet me identitetin dhe pamje fizike të një terroristi të pamëshirshëm.

No links available
No downloads available

Related movies