Filma Online

127 Hours (2010)

127 Hours    28 Jan 2011

R 94 min AvanturëDramë

7.6
IMDB: 7.6/10 249489 vota

, , ,

Nominated for 6 Oscars. Another 29 wins & 127 nominations.

USA, UK

142Raporto gabim

Permbajtja

Një alpinist mbetet i mbërthyer në një shkëmb teksa ngjitet i vetëm pranë Moabit, Utah dhe përdor metoda ekstreme në mënyrë që të mbijetojnë.

Filma te ngjajshem