Filma Online

2012 (2009)

2012    13 Nov 2009

PG-13 158 min AksionAvanturëDramë

5.8
IMDB: 5.8/10 251574 vota

, , ,

4 wins & 20 nominations.

USA

147Raporto gabim

Permbajtja

Një aventurë epike rreth një kataklizme globale, e cila i jep fund botës dhe tregon sforcimet heroike të të mbijetuarve.

Filma te ngjajshem