Filma Online

21 Jump Street (2012)

21 Jump Street    16 Mar 2012

R 109 min AksionKomediKrim

7.2
IMDB: 7.2/10 352851 vota

,

, , ,

8 wins & 20 nominations.

USA

195Raporto gabim

Permbajtja

Një çift policësh të sapo diplomuar janë çuar në mision të fshehtë në gjimnaz për të zbuluar trafikun dhe prodhimin e një droge të re sintetike vdekjeprurëse…

Filma te ngjajshem