Filma Online

300 (2006) – HD

300    9 Mar 2007

R 117 min AksionFantazi

7.8
IMDB: 7.8/10 543636 vota

, , ,

12 wins & 30 nominations.

USA

130Raporto gabim

Permbajtja

Mbreti Leonidha dhe një grup prej 300 burrash loftojnë kundër persëve në Termopile në vitin 480-të para Krishtit.

Filma te ngjajshem