Filma Online

A Lonely Place to Die (2011)

A Lonely Place to Die    2 Nov 2011

R 99 min AksionAvanturëKrim

6.3
IMDB: 6.3/10 20448 vota

, , ,

6 wins & 2 nominations.

UK

306Raporto gabim

Permbajtja

Një grup i malësorëve në malet Skoceze shpëtojnë një vajzë të rrëmbyer dhe ata ndjeken nga rrëmbyesit e saj.

Filma te ngjajshem