Filma Online

Afflicted (2013)

Afflicted    27 Jan 2015

R 85 min AksionAvanturëHorror

6.3
IMDB: 6.3/10 13397 vota

,

, , ,

5 wins & 5 nominations.

Canada, USA

163Raporto gabim

Permbajtja

Dy shoke te ngushte ne udhëtimin e tyre te planifikuar prej kohesh asgjë nuk shkon siç ishte parashikuar. Njeri nga ata goditet nga një sëmundje misterioze dhe tani atyre i duhet te gjejnë çfarë e shkarkoi ketë ne një toke te huaj.

Filma te ngjajshem