Filma Online

Ant-man (2015)

Ant-Man    17 Jul 2015

PG-13 117 min AksionFantazi

8.3
IMDB: 8.3/10 1483 vota

, , ,

N/A

USA

1772Raporto gabim

Permbajtja

I armatosur me një super-kostum me aftësinë habitshme të tkurret në shkallë rritje të forcës, por me Scott Lang njeriut i duhet të përqafojë heroin e tij të brendshem dhe për të ndihmuar mentorin e tij, Dr. Hank PYM, plan dhe realizoj një grabitje që do të shpëtojë botën

Filma te ngjajshem