Filma Online

Awake (2007)

Awake    30 Nov 2007

R 84 min DramëKrimTriller

6.5
IMDB: 6.5/10 59404 vota

, , ,

1 win & 3 nominations.

USA

160Raporto gabim

Permbajtja

Ngjarja fokusohet në historinë e një burri i cili vuan nga ndergjegjësimi nën anestezi dhe e gjen veten zgjuar dhe të ndërgjegjshëm, por nën paralizë gjatë operacionit të zemrës. Së ëmes i duhet të ndeshet me djajtë e saj të brëndshëm kur një kthesë e papritur ngjarjesh ndodh për ta, ndërsa përpiqet të zbërthejë historinë që fshihet pas të shoqes së re të së birit.

Filma te ngjajshem