Filma Online

Barely Lethal (2015)

Barely Lethal    30 Apr 2015

PG-13 96 min AksionAvanturëKomedi

5.0
IMDB: 5.0/10 1478 vota

, , ,

N/A

USA

223Raporto gabim

Permbajtja

Një agjente sekrete adoleshente sajon vdekjen e saj dhe regjistrohet në një shkollë të mesme të zakonshme. Ajo mëson shumë shpejt që ambienti në shkollë është shumë herë më i rrezikshëm se sa misionet e saj.

Filma te ngjajshem