Filma Online

Big Match (2014)

Big Match    27 Nov 2014

N/A 112 min AksionKomediTriller

6.6
IMDB: 6.6/10 84 vota

, , ,

N/A

South Korea

145Raporto gabim

Permbajtja

Çoi Ik-Ho është një yll i talentuar artesh marciale plot humror. Por një ditë ai dënohet për vrasje. Ejs është një planifikues lojërash i shtresës së lartë koreane. Ai është një personazh i keq i cili e kthen qytetin në fushën e tij të lojës nëpërmjet teknologjisë. Ejs dhe Çoi bëhen kundërshtarë kur Çoi merr pjesë në lojë për të shpëtuar vëllain e tij.

Filma te ngjajshem