Filma Online

Casino (1995)

Casino    22 Nov 1995

R 178 min DramëKrim

8.2
IMDB: 8.2/10 290235 vota

, , ,

Nominated for 1 Oscar. Another 4 wins & 7 nominations.

USA, France

489Raporto gabim

Permbajtja

Lakmia, mashtrimi, partë, pushti, dhe vrasja ndodhin në mes dy miqve më të mirë mafioz, dhe një grua bëhet me trofe si një perandorësh kumore.

Filma te ngjajshem