Filma Online

Crank: High Voltage (2009)

Crank: High Voltage    17 Apr 2009

R 96 min Aksion

6.2
IMDB: 6.2/10 98549 vota

,

, , ,

2 nominations.

USA

219Raporto gabim

Permbajtja

Chelios përballet me një mafioz kinez i cili i ka vjedhur zemrën dhe ia ka zëvendësuar atë me një bateri.

Filma te ngjajshem