Filma Online

Dhoom: 3 (2013)

Dhoom: 3    20 Dec 2013

N/A 172 min AksionKrimTriller

5.5
IMDB: 5.5/10 30075 vota

, , ,

15 wins & 25 nominations.

India

506Raporto gabim

Permbajtja

Për të marrë hak për vdekjen e babait të tij, një artist cirku i trajnuar në magji dhe akrobaci kthehet në hajdut për të rrëzuar poshtë një bankë të korruptuar në Çikago. Dy policë nga Mumbai janë caktuar për rastin.

Filma te ngjajshem