Filma Online

Dobermann (1997)

Dobermann    18 Jun 1997

R 103 min AksionKrimTriller

6.6
IMDB: 6.6/10 13277 vota

, , ,

N/A

France

123Raporto gabim

Permbajtja

Doberman është një kriminel i cili mori armën e tij të parë në momentin kur pagëzohej, kur rritet drejton një bandë psikopatësh për të grabitur, por pasi grabisin një bankë gjërat ndërlikohen dhe ata ndiqen nga policia e Parisit…

Filma te ngjajshem