Filma Online

Entrapment (1999)

Entrapment    30 Apr 1999

PG-13 113 min AksionKrim

6.2
IMDB: 6.2/10 80505 vota

, , ,

4 wins & 5 nominations.

USA, UK, Germany

386Raporto gabim

Permbajtja

Një agjente e sigurimit është dërguar nga punëdhënësi i saj për të gjetur dhe për të ndihmuar për të kapur një hajdut arti.

Filma te ngjajshem