Filma Online

Face/Off (1997)

Face/Off    27 Jun 1997

R 138 min AksionFantaziKrim

7.3
IMDB: 7.3/10 259336 vota

, , ,

Nominated for 1 Oscar. Another 11 wins & 21 nominations.

USA

140Raporto gabim

Permbajtja

Për të nxjerr në pah një komplot grabitje, një agjent i FBI i nënshtrohet një operacioni, i cili përballet me identitetin dhe pamje fizike të një terroristi të pamëshirshëm.

Filma te ngjajshem