Filma Online

Far from the Madding Crowd (2015)

Far from the Madding Crowd    22 May 2015

PG-13 119 min Dramë

7.3
IMDB: 7.3/10 4131 vota

, , ,

N/A

UK, USA

248Raporto gabim

Permbajtja

Në Londrën Viktoriane, gruaja e pavarur dhe kokëfortë Bethsheba Everdin, tërheq vëmendjen e tre zotërinjve. Gabriel Oak, një fermer delesh; Frenk Troj një rreshter i paarsyeshëm; dhe Uilliam Boldud një beqar i matur dhe i kamur.

Filma te ngjajshem