Filma Online

Fury (2014) HD

Fury    17 Oct 2014

R 134 min AksionDramë

7.6
IMDB: 7.6/10 216317 vota

, , ,

4 wins & 13 nominations.

USA, China, UK

178Raporto gabim

Permbajtja

Prill 1945: Teksa aleatët bëjnë tentimet e fundit për ta fituar luftën kundër gjermanëve, një rreshter dhe pesë ushtarët e tij me një tenkë Sherman infiltrohen në një mision brenda në territorin e armiqëve. Pa armë, me një numër të paktë ushtarësh dhe me një ushtar kadet, Doni dhe ushtarët e tij duhet të gjejnë një mënyrë që të përballen kundër forcave të shumta naziste.

Filma te ngjajshem