Filma Online

Get the Gringo (2012)

Get the Gringo    15 Mar 2012

R 96 min AksionDramëKrim

7.0
IMDB: 7.0/10 79750 vota

, , ,

N/A

USA

208Raporto gabim

Permbajtja

Një kriminel karriere (Mel Gibson) kapet nga autoritetet meksikane dhe vendoset në një burg të ashpër, ku ai mëson të mbijetojë me ndihmën e një djali 9-vjeçar….

Filma te ngjajshem