Filma Online

Goodfellas (1990)

Goodfellas    21 Sep 1990

R 146 min DramëKrim

8.7
IMDB: 8.7/10 627857 vota

, , ,

Won 1 Oscar. Another 42 wins & 24 nominations.

USA

749Raporto gabim

Permbajtja

Henry Hill dhe miqtë e tij punojnë për t’u ngjitur në hierarkinë e keqbërësve.

Filma te ngjajshem