Filma Online

Gunless (2010)

Gunless    30 Apr 2010

N/A 89 min AksionKomediKrim

6.5
IMDB: 6.5/10 2853 vota

, , ,

5 wins & 5 nominations.

Canada

175Raporto gabim

Permbajtja

Montana Kid, një nga qitësi më të mirë në Amerikë, pasi u ka shpëtuar gjahtarëve të shpërblimeve sistemohet në një qytezë në Kanada, dhe ndryshon karakter…

Filma te ngjajshem