Filma Online

Hercules (2014)

Hercules    25 Jul 2014

PG-13 98 min AksionAvanturë

6.1
IMDB: 6.1/10 90825 vota

, , ,

2 nominations.

USA

203Raporto gabim

Permbajtja

Pasi u rezistoi 12 misioneve të tij legjendare, Herkuli, gjysëmperëndia greke, vë në provë jetën e tij si luftëtar me pagesë kur mbreti i Threisit dhe vajza e tij i kërkojnë ndihmë për të mposhtur një kryekomandant tiran.

Filma te ngjajshem