Filma Online

Iron Man 2 (2010)

Iron Man 2    7 May 2010

PG-13 124 min AksionAvanturëFantazi

7.1
IMDB: 7.1/10 440241 vota

, , ,

Nominated for 1 Oscar. Another 7 wins & 40 nominations.

USA

252Raporto gabim

Permbajtja

Për shkak të alter egos së tij prej Superheroi, Tony Stark duhet të luftojë me çështjet vdekjeprurëse që përfshijnë qeverinë, miqtë e tij dhe armiqtë e rinj.

Filma te ngjajshem