Filma Online

Jack Ryan Shadow Recruit (2014)

Jack Ryan: Shadow Recruit    17 Jan 2014

PG-13 105 min AksionKrim

6.2
IMDB: 6.2/10 87368 vota

, , ,

2 nominations.

USA, Russia

165Raporto gabim

Permbajtja

Xhek Rajan, një analist i ri dhe i fshehtë i CIA-s, zbulon një komplot rus për të shembur ekonominë e SHBA-së me anë të një sulmi terrorist.

Filma te ngjajshem