Filma Online

Jack the Giant Slayer (2013) – HD

Jack the Giant Slayer    1 Mar 2013

PG-13 114 min Aksion

6.3
IMDB: 6.3/10 94600 vota

, , ,

2 wins & 3 nominations.

USA

182Raporto gabim

Permbajtja

Lufta e lashtë mes njerëzve dhe një racë gjigandësh rifillon kur Xhek, një fermer hap porten mes dy botëve…

Filma te ngjajshem