Filma Online

Jupiter Ascending (2015)

Jupiter Ascending    6 Feb 2015

PG-13 127 min AksionAvanturëFantazi

5.6
IMDB: 5.6/10 74596 vota

,

, , ,

1 nomination.

USA, UK

276Raporto gabim

Permbajtja

Në të ardhmen, një grua e re vihet në shënjestrën e Mbretëreshës së Universit për tu vrarë dhe pikërisht këtu fillon fati i saj për t’i dhënë fund pushtetit të Mbretëreshës.

Filma te ngjajshem