Filma Online

Kick-Ass 2 (2013)

Kick-Ass 2    16 Aug 2013

R 103 min AksionKomediKrim

6.7
IMDB: 6.7/10 174748 vota

, , ,

1 win & 6 nominations.

USA, UK, Japan

209Raporto gabim

Permbajtja

Heronjtë e vetëshpallur Shkelmuesi dhe Vajza Yll, përpiqen të rikthen në jetë si adoleshentë “normalë”, por shumë shpejt përballen me sfidën më të rrezikshme. Për t’u hakmarrë për vdekjen e të atit, Red Misti ka krijuar një ushtri superkriminelësh dhe për ta mundur do të duhet ndihma e disa superheronjve të rinj shumë të zotë dhe argëtues…

Filma te ngjajshem