Filma Online

Kill Bill: Vol. 2 (2004)

Kill Bill: Vol. 2    16 Apr 2004

R 137 min AksionKrimTriller

8.0
IMDB: 8.0/10 451273 vota

, , ,

Nominated for 2 Golden Globes. Another 19 wins & 52 nominations.

USA

307Raporto gabim

Permbajtja

Bride vazhdon kërkimin e saj për hakmarrje kundër bosit dhe dashnorit të saj ish-Bill të cilët ishin të përgënjeshtruar, dhe të pa besë.

Filma te ngjajshem