Filma Online

Lionheart (1990)

Lionheart    11 Jan 1991

R 108 min AksionDramë

6.1
IMDB: 6.1/10 22246 vota

, , ,

N/A

USA

479Raporto gabim

Permbajtja

“Lion Gaulltier është një dezertor në Legjionin e Huaj, që mbërrinë shumë vështirë në SHBA. Ai e gjenë vëllain e tij mes jetës a vdekjes dhe kunatën e tij pa paratë e novojshme për ta shëruar burrin e saj dhe mbajtur vajzën e saj. Për t’i fituar paratë e nevojshme, Gaulltieri vendos që të marrë pjesë në disa përleshje klandestine shumë të rrezikshme.”

Filma te ngjajshem