Filma Online

Live Free or Die Hard (2007)

Live Free or Die Hard    27 Jun 2007

PG-13 128 min AksionAvanturëTriller

7.2
IMDB: 7.2/10 313270 vota

, , ,

4 wins & 15 nominations.

USA, UK

207Raporto gabim

Permbajtja

Xhon Meklein dhe një haker i ri bashkojnë forcat për të kapur një terrorist kibernetik shumë të rrezikshëm në Uashington.

Filma te ngjajshem