Filma Online

Mad Max: Fury Road (2015)

Mad Max: Fury Road    15 May 2015

R 120 min Aksion

8.6
IMDB: 8.6/10 158565 vota

, , ,

N/A

Australia, USA

1215Raporto gabim

Permbajtja

Në një vend të shkretë ku njerëzimi është skllav i ujit, dy rebelë mund të jenë në gjendje të vendosin rregullin: Maksi, një ish polic fjalëpak dhe Furiosa, një grua e guximshme, e cila kërkon të shkojë në vendlindjen e saj.

Mad Max: Fury Road (2015)
Mad Max: Fury Road (2015)
Mad Max: Fury Road (2015)
Mad Max: Fury Road (2015)
Mad Max: Fury Road (2015)
Mad Max: Fury Road (2015)
Mad Max: Fury Road (2015)

Filma te ngjajshem