Filma Online

Mardaani (2014)

Mardaani    22 Aug 2014

N/A 113 min AksionDramëTriller

7.5
IMDB: 7.5/10 5355 vota

, , ,

3 wins & 15 nominations.

India

147Raporto gabim

Permbajtja

Një police vihet në kërkim të një vajze adoleshente të humbur nga trafikantët. Çfarë ndodhe pastaj kur ajo është në një loje të rrezikshme mes vete dhe keqbërëseve.

Filma te ngjajshem