Filma Online

New Police Story (2004)

New Police Story    24 Sep 2004

R 123 min Aksion

7.0
IMDB: 7.0/10 17002 vota

, , ,

7 wins & 20 nominations.

Hong Kong, China

259Raporto gabim

Permbajtja

Një polic i shpallur hero në qytetin e tij e drejton skuadrën drejt një kurthi vdekjeprurës nga i cili ai është i vetmi që arrin të shpëtojë. I zhytur në dëshpërim dhe duke hequr fajin me anë të pijes, atij eventualisht i caktojnë një partner tjetër më të ri. Partneri i tij i ri me sa duket fsheh edhe ai sekretet e tij personale.

Filma te ngjajshem