Filma Online

No Man’s Land (2013)

No Man's Land    3 Dec 2013

N/A 118 min AvanturëKrim

7.4
IMDB: 7.4/10 963 vota

, , ,

2 wins & 17 nominations.

China

205Raporto gabim

Permbajtja

Një avokat i ri nga qyteti udhëton për një çështje në shkretëtirën Gobi, ku përfshihet në një seri aventurash dhe sfidash të njëpasnjëshme!

Filma te ngjajshem